Kontakt

Kontaktoplysninger

Her finder du kontaktpersoner til forskellige funktioner i Attendo.

Regionschef Danmark Øst
Dorte Dahl +45 26 37 50 80
dorte.dahl@attendo.dk

Vice regionschef Danmark Øst
Lissen Steffensen +45 30 11 49 75
lissen.steffensen@attendo.dk

Regionschef Danmark Vest
Lene Pedersen +45 25 44 11 00
lene.pedersen@attendo.dk

Udbudschef
Valentina Stosic  +45 26 77 49 24
valentina.stosic@attendo.dk

Kommunikation
Lars Fløe Olsen +45 28 93 20 93
lars.floeolsen@attendo.dk

HR business partner
Hanne Börgager +45 26 77 78 87
hanne.borgager@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Vonsildhave Plejecenter
Ruben Skov +45 75 33 62 00
ruben.skov@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Udsigten Plejecenter
Pia Poulsen +45 4874 9800
pia.poulsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Aalborg SV hjemmepleje
Inge Rydberg +45 9817 4798
inge.rydberg@attendo.dk

Virksomhedschef Fureso hjemmepleje
Camilla Andresen + 45 2677 8198
camilla.andresen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Blistrup hjemmepleje
Pia Poulsen + 45 4871 7181
pia.poulsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Gilleleje hjemmepleje
Louise Ivanhoe Nielsen + 45 4836 5910
louise.nielsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Greve Nord hjemmepleje
Charlotte Bigum Christensen + 45 4356 0080
charlottebigum.christensen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Helsinge hjemmepleje
Kristine Kjaer Jensen + 45 4870 2902
kristine.jensen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Kolding hjemmepleje
Lise Fogsgaard Hansen +45 2677 0387
ann-lise.forsgaard-hansen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Vejle hjemmepleje
Finn Lauritzen +45 7573 5014
finn.lauritzen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Græsted hjemmepleje
Sussi Petersen +45 4871 7060
sussi.petersen@attendo.dk