Attendo i Danmark

Kontaktoplysninger

STAB Danmark:

Regionschef Danmark
Søren Andersen
soren.andersen@attendo.dk

Viceregionschef Danmark
Eva Koefoed
eva.koefoed@attendo.dk

Business Developer (friplejeboliger) 
Lasse Ernst  2891 3435
lasse.ernst@attendo.dk

Kommunikation
Andreas Koch +46 70 509 77 61
andreas.koch@attendo.com

Kvalitetsudvikler 
Ann Lützner Nielsen
Ann.LutznerNielsen@attendo.dk

HR business partner
Hanne Børgager
hanne.borgager@attendo.dk

 

DRIFT Danmark:

Virksomhedschef Attendo Vonsildhave Plejecenter
Ditte Korsager 23640104
ditte.korsager@attendo.dk
 
Virksomhedschef Attendo Udsigten Plejecenter
Pia Poulsen +45 5219 5126
pia.poulsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo København
Camilla Andresen 33 91 91 00
camilla.andresen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Gilleleje
Louise Ivanhoe Nielsen +45 26 77 25 88
louise.nielsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Greve
Charlotte Bigum Christensen 2751 0477
charlottebigum.christensen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Græsted
Angelica Pedersen 26 75 95 79
angelica.pedersen@attendo.dk 

Virksomhedschef Attendo Helsinge
Angelica Pedersen 26 75 95 79
angelica.pedersen@attendo.dk 

Virksomhedschef Attendo Kolding
Ruben Skov 26 77 03 87
ruben.skov@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Vejle
Ruben Skov +45 75 73 50 14
ruben.skov@attendo.dk