Attendo i Danmark

Kontaktoplysninger

STAB Danmark:

Regionschef Danmark

Viceregionschef Danmark
Eva Koefoed 2675 9570
eva.koefoed@attendo.dk

Business Developer (friplejeboliger) 
Lasse Ernst  2891 3435
lasse.ernst@attendo.dk

Kommunikation
Andreas Koch +46 70 509 77 61
andreas.koch@attendo.com

Kvalitetsudvikler 
Ann Lützner Nielsen  2675 9576
Ann.LutznerNielsen@attendo.dk

HR business partner
Hanne Børgager 2677 7887 
hanne.borgager@attendo.dk

 

DRIFT Danmark:

Virksomhedschef Attendo Vonsildhave Plejecenter
Ditte Korsager 2364 0104
ditte.korsager@attendo.dk
 
Virksomhedschef Attendo Udsigten Plejecenter
Pia Poulsen 4874 9800
pia.poulsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo København
Camilla Andresen 2677 8198
camilla.andresen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Gilleleje
Louise Ivanhoe Nielsen 4836 5910
louise.nielsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Greve
Charlotte Bigum Christensen 4356 0080
charlottebigum.christensen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Græsted
Angelica Pedersen 26 75 95 79 
angelica.pedersen@attendo.dk 

Virksomhedschef Attendo Helsinge
Angelica Pedersen 26 75 95 79 
angelica.pedersen@attendo.dk 

Virksomhedschef Attendo Kolding
Ruben Skov 7555 6998
ruben.skov@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Vejle
Ruben Skov 7573 5014
ruben.skov@attendo.dk