Kontakt

Kontaktoplysninger

STAB Danmark:

Direktør Danmark
Søren Andersen
soren.andersen@attendo.dk

Business Developer (friplejeboliger)
Lasse Ernst  2891 3435
lasse.ernst@attendo.dk

Kommunikation
Andreas Koch +46 70 509 77 61
andreas.koch@attendo.com

HR business partner
Hanne Børgager
hanne.borgager@attendo.dk

DRIFT Danmark:

Virksomhedschef Attendo Lærkevej Friplejehjem
Bente Aastrup +45 26 75 95 90
bente.aastrup@attendo.dk


Virksomhedschef Attendo Vonsildhave Plejecenter
Ditte Korsager 23640104
ditte.korsager@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Udsigten Plejecenter
Louise Ivanhoe Nielsen +45 26 77 25 88
Louise.Nielsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo København
Charlotte Bigum Christensen 2751 0477
Charlotte.Christensen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Greve
Charlotte Bigum Christensen 2751 0477
Charlotte.Christensen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Kolding
Ruben Skov 26 77 03 87
ruben.skov@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Vejle
Ruben Skov +45 75 73 50 14
ruben.skov@attendo.dk