Vi har valgt at ”lukke” dørene for at passe på vores beboere i forhold til coronavirus smitterisiko udefra. Læs mere

Kontakt

Kontaktoplysninger

STAB Danmark:

Direktør Danmark
Søren Andersen
soren.andersen@attendo.dk

Business Developer (friplejeboliger)
Lasse Ernst  2891 3435
lasse.ernst@attendo.dk

Kommunikation
Andreas Koch +46 70 509 77 61
andreas.koch@attendo.com

HR business partner
Hanne Børgager
hanne.borgager@attendo.dk

DRIFT Danmark:

Konst.leder Attendo Lærkevej Friplejehjem
Susanne Lidsmoes +45 24 90 39 61
susanne.lidsmoes@attendo.dk


Virksomhedschef Attendo Vonsildhave Plejecenter
Ditte Korsager +45 23 64 01 04
ditte.korsager@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Udsigten Plejecenter
Louise Ivanhoe Nielsen +45 26 77 25 88
Louise.Nielsen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo København
Charlotte Bigum Christensen +45 27 51 04 77
Charlotte.Christensen@attendo.dk

Virksomhedschef Attendo Greve
Charlotte Bigum Christensen +45 27 51 04 77
Charlotte.Christensen@attendo.dk